Kuzu grup kampanya ve duyurularıyla ilgili bilgi almak istiyorum.

Kuzu Effect

Kuzu EffectAnkara’yı şimdi daha etkileyici kılacak
4 farklı yaşam var...

Rezidans, Ofis, Loft ve AVM kavramlarına sıra dışı bir bakış açısı getiren Kuzu Effect. Ankara Oran’da bembeyaz mimarisiyle göz alıcı, farklı, heyecan verici ve hepsinden fazlası,etkileyici.

KUZU EFFECT REZİDANS

Kuzu Effect Rezidans, 1+1’den 5+1’e kadar 10 farklı tipte yaşam alanı sunuyor. Birbirinden farklı yaşam tarzlarına seslenen bu dairelerin en önemli ortak noktası ise benzersiz manzaraları ve yeni alışkanlıklar yaratacak iç detayları.

KUZU EFFECT OFİS

Ankara’nın en seçkin lokasyonunda, yüksek standartlardaki ofis çizgisine yeni bir boyut kazandıran Kuzu Effect Ofis… Ormana nazır konumuyla, “nefes alan ofis” kavramı hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı.

KUZU EFFECT LOFT

Oldukça sınırlı sayıda sunulan, ayrıcalıklı bir yaşam… Ve size, konforunun aslında sınırsız olabileceğini hissettiren bir deneyim… Kuzu Effect Loft… Burada hayat, mükemmeli yeterli bulmayanlar için yeniden tasarlandı.

KUZU EFFECT AVM

Bazen dünyanın en prestijli markalarının varlığı bile, beklentilerinizi karşılamaya yetmez. Alışveriş merkezinde, yüzünüzde ılık bir güneşle şehrin sokaklarında dolaşıyormuş gibi gezmek istersiniz... Alışveriş sizin için de hep daha iyisini aradığınız bir tutku değil midir zaten?

Zamana karşı direnebilen tek şey, etkisi geçmeyen güzelliktir.

 
Rezidanslarından benzersiz loft dairelerine, AVM'sinden ofislerine, sosyal yaşam olanaklarına kadar her öğesiyle etkileyici olmak için kurgulanan Kuzu Effect’ten sonra, Ankara’da hiçbir şey
eskisi gibi olmayacak.